
Dagbesteding bij Gudula in Lochem
Woont u nog zelfstandig thuis maar merkt u dat u wel wat hulp kunt gebruiken om op een goede en prettige manier de dag door te komen? Wilt u graag nieuwe sociale contacten opdoen en wat vaker de deur uit? Dan kan dagbesteding bij Gudula in Lochem uitkomst bieden. We willen een echt tweede thuis voor u zijn waar u:
- op een ontspannen en zinvolle manier uw dag kunt besteden
- begeleiding krijgt van ervaren professionals en vrijwilligers
- gelijkgestemden ontmoet en kunt deelnemen aan afwisselende activiteiten
- uw oude hobby weer kunt oppakken of juist iets helemaal nieuws leert
Op welke dagen kunt u gebruik gaan maken van dagbesteding bij Gudula in Lochem?
- Maandag van 10:00 tot 16:00 uur
- Donderdag van 10:00 tot 16:00 uur
Let op: voor het deelnemen aan de dagbesteding heeft u een indicatie nodig vanuit de Wet maatschappelijke ondersteuning. Lees hier meer over hoe u een dergelijke indicatie kunt aanvragen.
Adres dagvoorziening Lochem
Woonzorgcentrum Gudula (Plan route)
Oosterwal 18 in Lochem
Meer informatie of een afspraak maken
Heeft u vragen over dagbesteding bij Gudula of wilt u een afspraak maken? Neem dan contact op met één van onze maatschappelijk werkers om de mogelijkheden te bespreken of een afspraak te maken om eens vrijblijvend een kijkje te nemen. Het contactformulier invullen mag natuurlijk ook. We proberen uw vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.