
De Polbeek torent opvallend uit boven de groene rand van Zutphen en is vanaf verschillende kanten goed zichtbaar: vanaf de grote weg, het groene Warnsveld én het gezellige historische centrum van Zutphen. Ook vanuit het landelijke Eefde is de Polbeek goed te zien. Dat is precies wat de Polbeek wil zijn: goed zichtbaar voor iedereen.
Het bruist van het leven in de Polbeek. Er is altijd iets te doen, met voldoende activiteiten om andere mensen te ontmoeten, ook leeftijdgenoten uit de wijk. Zo komen oudere wijkbewoners regelmatig mee-eten en doen steeds vaker mee aan diverse huisactiviteiten.
De Polbeek ligt aan de rand van Zutphen, op nog geen 10 minuten busafstand van het stadscentrum en het NS-station. Ook Deventer is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Beide bushaltes liggen op circa 5 minuten lopen van Polbeek.
Hiermee heeft u de meeste winkels, restaurants, cafés en gezellige terrasjes praktisch binnen handbereik. Zo nodig staat er op afroep een taxi voor u klaar. Daarnaast is er gemeentelijk busvervoer op vaste momenten beschikbaar voor een retourrit naar het centrum van Zutphen.
* Let op: voor sommige services worden kosten in rekening gebracht. De actuele tarieven voor deze aanvullende diensten kunt u bij Polbeek opvragen.
Wilt u meer informatie of een afspraak maken om de Polbeek te bezoeken? Neem dan contact op via onderstaande gegevens. U kunt natuurlijk ook ons contactformulier invullen. Wij proberen uw vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.
