Woonzorgcentrum Gaza in Harmelen
Iedereen die denkt in mogelijkheden in plaats van beperkingen vindt in Gaza een welkom thuis. Wij helpen mensen zich te richten op het hier en nu en om de mooie momenten in het leven te koesteren. Geluk halen we uit wat nu de moeite waard is, uit onze omgeving en uit de mooie gebeurtenissen van alledag. Een plek waar mensen wonen en de regie hebben over hun eigen leven.
Samen delen we de zorg
Bij Zorggroep Sint Maarten geloven we in de kracht van samenwerking. Niemand kent onze bewoners beter dan hun familie. Familie en mantelzorgers zijn dan ook onmisbare partners in de dagelijkse zorg en het leven van onze bewoners. Hun betrokkenheid maakt het leven van onze bewoners warmer, persoonlijker en betekenisvoller en draagt bij aan het echte thuisgevoel.
Lees meer hoe we de zorg samen delenMeer weten over de zorgmogelijkheden bij Gaza?
Wilt u meer weten over de zorgmogelijkheden bij Gaza of een afspraak maken voor een bezichtiging? Neem dan contact op met een van onze maatschappelijk werkers. We staan u graag te woord!